text

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنج‌شنبه 2 آذر‌ماه سال 1391

مهدی عزیز

من باور دیگران را باور ندارم

من خودت را باور دارم

مهدی عزیز

آخرین بار نگاهمان در مشهد/ افتتاحیه انجمن غارنوردان استان بهم گره خورد

مثل همیشه با خنده و نگاهی مهربان به سلامم پاسخ دادی

مهدی عزیز

من به تو ایمان دارم

دوستدارت آبتین
خانواده کوهنورد ارزنده کشور مهدی عمیدی در بیانیه‌ای عنوان کردند: مصلحت خدا ایجاب کرد این امانت عزیز را در کوهستان که مظهر قدرت و عظمت اوست و عشق مهدی نیز بود، بازستاند.

 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، متن کامل بیانیه خانواده مهدی عمیدی به شرح زیر است:ای حکیم بی همتا و ای پروردگاری که جز حکمت و رحمت از وجود مقدست سراغ نداریم، از سویدای دل و با همه وجود خطابت می‌نماییم و پیوسته زمزمه می کنیم "الهی رضاً برضاک و تسلیماً لامرک" زیباترین جمله‌ای که بر زبان مقربان درگاهت جاری شد. بار پرودگارا به قدمت تاریخ از ازل تا به ابد، همواره سخت‌ترین آزمایش‌هایت را برای برترین بندگانت مقدر فرمودی؛ چنانکه جانسوزترین مصائب تاریخ یعنی همان مصائبی را که بر اهل آسمان و زمین گران آمد و ملک و ملکوت را تا ابد داغدار کرد، برای ارباب غریبمان حسین(ع) رقم زدی، همان حسینی که مقرب‌تر از او به درگاه عزیزت بر صحنه گیتی وجود نداشت.

بارالها، مصلحتت ایجاب کرد امانت عزیزی را در کوهستان که مظهر قدرت و عظمت توست و عشق او نیز بود از ما باز ستانی. تردیدی در حکمت و مصلحت ذات اقدست نداریم و اگر مصیبتی که بر ما وارد شد، نشانه آن است که ما را نیز در جرگه خوبان درگاهت پذیرفته‌ای، به این امر راضی و خشنودیم و در عمل به آنچه ولی نعمتمان امام رئوف علی ابن موسی الرضا(ع) فرموده است: ... إن کنتَ باکیاً لشیءٍ فَابکِ للحسین... (اگر خواستی بر چیزی گریه کنی بر حسین گریه کن...) جز بر مصیبت عزیز زهرا(س) نمی‌گرییم، باشد که به برکت گریه بر ارباب مظلوممان حسین(ع)، ما و مهدی عزیزمان را از شفاعتش محروم نگردانی که جز آن کشتی نجات، راهی برای رهایی از اهوال برزخ و قیامت نمی‌شناسیم.

خدایا تو را شاکریم که اگر ما را اینگونه آزمودی، الگوی سربلندی در آزمون، یعنی «تسلیم و رضا» را نیز با رسیدن ایام عزای سرور و سالارمان در مقابل چشمانمان قرار دادی تا راه را به ما بنمایی. خداوندا بر دوری مهدی عزیز، با استعانت از تو شکیبا خواهیم بود، زیرا دنیا دار فناست و در کمتر از چشم به هم زدنی ما نیز باید بار سفر ببندیم و به او بپیوندیم، همانجا که پیشینیان رفتند و پسینیان را نیز از آن گریزی نیست، اما در این ایام عزیز که به برکت حسین(ع) رحمت واسعه الهی، گناهان شیعیان و عزادارانش را بی‌حساب می‌بخشایی، تو را به حق مادرش زهرا(س) سوگند می‌دهیم، حسن عاقبت، مغفرت و آسایش سرای باقی را برای جگر گوشه مان و ما نیز که به او خواهیم پیوست، مقدر فرما که خیر و سعادت را جز این تعریفی نیست.

عمری گفتیم و شنیدیم که مقام رضا بالاترین مرتبه عرفان و برترین صفت اولیای حضرت حق است و هان وقت عمل است: الهی رضاً برضاک و تسلیما لامرک.

در پایان از همه عزیزانی که با مهدی بودند و هم اکنون در کنار خانواده مهدی هستند، نهایت تشکر و قدردانی را داریم و سلامتی و سربلندی آن‎ها را از خدای مهربان مسئلت می‌نماییم.
طبقه بندی:
ارسال توسط آبتین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ

ابزار هدایت به بالای صفحه

Online User